داستان موفقیت مشتریان

 • شرکت قطارهای مسافری و باری جوپار

  شرکت قطارهای مسافری و باری جوپار

  شرکت جوپار به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای خصوصی حمل و نقل ریلی با بیش از ۴۸۰ نفر پرسنل مشغول فعالیت بوده واز سال ۸۲از سیستمهای جامع آرک استفاده و به مرور زمان سیستمهای خود را توسعه داده است. با توجه به تعداد مراکز این مجموعه، محصولات آرک، یکپارچگی اطلاعاتی قدرتمندی را بین این مراکز بوجود... (ادامه)

 • سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری

  سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری

  سیستمهای موضوع قرارداد مکانیزاسیون فی مابین راه اندازی شده و به صورت یکپارچه و به روز در حال کار می باشد و این سازمان تا این لحظه مشکل خاصی چه در زمینه فنی و یا اجرایی در سیستم های فوق ملاحضه ننموده است. همچنیناین سازمان از ساختار طراحی و فنی نرم افزارها و نیز نحوه استقرار و اجرای سیستمهای فوق... (ادامه)

 • موسسه مالی و اعتباری فرشتگان

  موسسه مالی و اعتباری فرشتگان

  "موسسه مالی و اعتباری فرشتگان موفق گردید تا با کمک خداوند متعال و یاری همکاران گرامی در گروه آرک، استقرار سیستمهای حوزه منابع انسانی از جمله پرسنلی و کارگزینی، وام و تسهیلات، حقوق و دستمزد و نیز سیستم های حوزه پشتیبانی از جمله سیستم انبار و حسابداری انبار از مجموعه سیستم های جامع خریداری شده از... (ادامه)

 • گروه صنعتی نیکو

  گروه صنعتی نیکو

  گروه صنعتی نیکوبه عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان در صنایع نساجی و صنایع پایین دستی پتروشیمی، همواره جزو واحدهای نمونه صنعتی و صادراتی در ۶ سال گذشته بوده و با اشتغال بیش از ۱۲۰۰ نفر، در قالب ۱۹ شرکت مشغول فعالیت است. مجموعه نیکو از سال ۸۱ از سیستمهای یکپارچه آرک در سطح گروه استفاده نموده... (ادامه)