دومین جلسه هماهنگی با همراهان یاس سیستم

گروه شرکت های آرک به منظور اطلاع رسانی در خصوص طرح های ایجاد شده در راستای توسعه بازار و همچنین آموزش امکانات و قابلیت های یاس سیستم، دومین جلسه هماهنگی با نمایندگان و همراهان یاس سیستم را در دفتر مرکزی برگزار نمود.

در این گردهمایی که با حضور مدیران ارشد گروه آرک و همچنین پروفسور نجاتی و خانم دکتر رازقی به همراه برخی از همراهان و نمایندگان استانی یاس سیستم برگزار گردید در ابتدای جلسه آقای مهندس طباطبایی مدیر عامل گروه آرک هدف از تشکیل گردهمایی را برای همراهان و نمایندگان استانی تشریح کرد و هماهنگی در اجرای طرح های برنامه ریزی شده به منظور آشنایی هر چه بیشتر صاحبان کسب و کارهای کوچک با امکانات و ویژگی های یاس سیستم را از اصلی ترین اهداف این گردهمایی برشمرد.


در ادامه جلسه، آقای مهندس الهیان مدیر توسعه بازار گروه آرک ضمن معرفی امکانات و قابلیت های جدید یاس سیستم برای همراهان و نمایندگان استانی به برخی از مهمترین ویژگی های یاس سیستم برای صاحبان کسب و کارهای کوچک از جمله دسترسی به اطلاعات از طریق پیامک (SMS) اشاره نمود.

در ادامه، آقای مهندس رشیدی مدیر محصول گروه آرک به معرفی رسانه های یاس سیستم از جمله سایت ها ، کانال تلگرام ، اینستاگرام و لینکدین اشاره نمود.

در خلال جلسه به منظور ارتباط روانتر همراهان یاس سیستم با یکدیگر و مدیران ارشد گروه آرک، مسابقه فوتبال دستی در محیطی بسیار صمیمی و دوستانه برگزار گردید .

در ادامه جلسه، پروفسور نجاتی و خانم دکتر رازقی از مشاورین گروه آرک در زمینه توسعه بازار، اصول صحیح شناخت نیازمندی مشتریان و بازار هدف و لزوم ایجاد بسترهای لازم در این خصوص را یادآور شدند و تاکید نمودند کسب رضایت مشتریان از اهداف اصلی گروه آرک بوده و تمامی طرح های برنامه ریزی شده در شرکت آرک در همین راستا و بر همین اساس می باشد و نمایندگان استانی گروه آرک می بایستی با رعایت دقیق دستورالعمل های تدوین شده و ارائه خدمات متفاوت در این مسیر بیش از پیش گروه آرک را همراهی نمایند.


در انتهای جلسه آقای مهندس محمد طباطبایی رییس هیات مدیره گروه آرک ضمن معرفی اهداف شرکت برای توسعه محصولات نرم افزاری در راستای نیازمندی مشتریان و شرکت ها از حاضرین در این گردهمایی تقدیر نمود و گواهینامه نمایندگی را به نمایندگان و همراهان یاس سیستم ارائه نمود. 

دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 1601