مهندس الهیان، مدیر توسعه بازار آرک: یاس سیستم، محصولی متفاوت و رقابتی

در سمینار "اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم" که شرکت آرک در یزد برگزار کرد، قابلیت های نرم افزار جدید یاس سیستم برای انجام بهینه فعالیت های مالی و همچنین مدیریت کسب و کارهای کوچک و متوسط تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی آرک، در این سمینار «مهندس علیرضا الهیان» مدیر توسعه بازار گروه آرک برای معرفی یاس سیستم اظهار کرد: در یاس سیستم می توان بدون کامپیوتر و دسترسی به اینترنت، از طریق پیامک از اطلاعات سازمان استفاده کنیم.

وی توضیح داد: در سیستم مالی یاس مجموعه های چند شرکته می توانند به سادگی از سود و زیان و تراز یک یا چند شرکت به صورت تفکیکی و یا ترکیبی گزارش بگیرند.

مهندس الهیان با اشاره به مزیت های این سیستم خاطرنشان کرد: سادگی، امنیت چند لایه، دارا بودن ۶ سطح حساب، ساختار مبتنی بر پروژه، یکپارچگی و ثبت خودکار اسناد از جمله ویژگی های یاس سیستم است.

وی در ادامه ابراز کرد: تعریف انواع ارز، ارایه گزارش اسناد و مانده حساب ارزی، گزارش گیری از تراز، سود و زیان ارزی و همچنین ارایه گزارش از دفاتر ارزی از جمله قابلیت های یاس سیستم است.

الهیان محصولات یاس را در ۷ حوزه شامل حسابداری مالی، دریــافت و پرداخـت، انبار و تامین، فروش، حقوق و دستمزد، تولید و همچنین کنترل بودجه طبقه بندی کرد.

وی همچنین یک سال پشتیبانی رایگان، کلوب مشتریان، داشتن نمایندگی در استان ها، سادگی نصب و پشتیبانی حضوری و غیرحضوری و ارائه فیلم های آموزشی با بالاترین کیفیت را از جمله خدمات یاس سیستم برای شرکت های کوچک و متوسط برشمرد.

مدیر گروه توسعه بازار در توصیف ویژگی ساده و هوشمند بودن یاس گفت: استفاده از میانبرها، بهره گیری از علوم نوین روانشناسی رنگ ها، راهنمای الکترونیکی جامع و شفاف، دسترسی به هر فرم با حداکثر ۲ کلیک، ایجاد میز کار توسط کاربران، ساختار یکسان در طراحی منوها و نیز استفاده از کلید به جای منو باعث شده است تا کار با این نرم افزار حرفه ای و آسان باشد.

دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 1197