یلدا بهانه ای برای همدلی و همبستگی هرچه بیشتر خانواده آرک

گردهمایی فصلی مجموعه آرک با حضور بخش عوده ای از همکاران ساختمان مرکزی ستاد به بهانه شب یلدا در سالن اجتماعات ستاد آرک برگزار گردید. این مراسم که بر اساس سنت کهن ایرانی برنامه ریزی گردیده بود، با شور و هیجان خاصی برگزار شد.
در این مراسم، مسابقاتی در ارتباط با موضوعات یلدا برگزار و به برندگان جوایزی اهداء شد. همچنین مراسم حافظ خوانی نیز توسط همکاران شرکت و به قید قرعه برگزار گردید که شور و هیجان خاصی را به دنبال داشت.


مدیر عامل مجموعه آرک در پاسخی در ارتباط با هدف برگزاری اینگونه مراسم ضمن ابراز خرسندی از عملکرد پرسنل کوشا و متعهد مجموعه گفت: گروه شرکت های آرک پرسنل خود را به عنوان سرمایه های اصلی خود دانسته و بر لزوم رفع خستگی، ایجاد همبستگی و نیز ایجاد انگیزه جهت تلاش مضاعف اعتقاد راسخ دارد. مهندس طباطبائی افزود : اکنون گروه آرک توانسته است با داشتن پرسنلی مجرب و سخت کوش، پله های ترقی و پیشرفت را هر روز بیشتر از پیش طی نموده و در مسیر رشد با سرعت قدم بردارد.

مدیر عامل گروه شرکت های آرک در حاشیه این مراسم با بیان اینکه در ۹ ماه گذشته دارای چالشهای مثبتی در مجموعه بوده ایم گفت : گروه آرک توانسته است با برنامه ریزی های انجام شده طی ۹ ماه گذشته موفقیت های خوبی را کسب کند ولی این موفقیت ها موجب نمیشود تا گروه آرک از حرکت خود باز ایستاده و قانع گردد. وی مهمترین چالش پیش روی گروه شرکت های آرک را برای سه ماه باقی مانده تا سال ۹۴ تحقق برنامه های تدوین شده برای سال جاری از جمله طی مراحل پایانی و ارائه نرم افزار جدید آرک عنوان کرد.
وی در خاتمه بار دیگر بیان داشت پرسنل آرک به عنوان خانواده آرک می باشند و با تعصب خانوادگی در راستای پیشرفت گروه آرک فهالیت می نمایند.

شایان ذکر است این مراسم در روز ۹۳/۰۹/۲۶ با حضور بخشی از پرسنل و مدیران ستاد مرکزی گروه شرکتهای آرک برگزار گردید.

.


دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 1984

دیدگاه خود را بنویسید

: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال