گروه آرک از بین دهها شرکت داخلی و خارجی برای اجرای سیستمهای حوزه منابع انسانی انتخاب شد

گروه آرک از بین دهها شرکت داخلی و خارجی و پس از یکسال بررسی مستمر به عنوان شرکت برگزیده برای اجرای سیستمهای جامع حوزه منابع انسانی از سوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی - بزرگترین هلدینگ اقتصادی کشور - انتخاب گردید. در زیر صحبتهای امیرحسین طباطبایی - مدیر عامل گروه آرک - در این رابطه آمده است:

با توجه به اهمیت سرمایه انسانی در سازمانها و خصوصا سازمانهای بزرگ، و تغییر دیدگاه سازمانها در دنیا از نیروی کار به سرمایه انسانی، گروه آرک با سرمایه گذاری ویژه در این بخش و پیش بینی نیاز آینده بازار، اقدام به طراحی و تولید محصولات تخصصی در این حوزه نموده و طی قریب به ۵ سال این محصولات را توسعه کمی و محتوایی بخشید. از آنجایی که امر سرمایه انسانی در زمان حاضر از نکات مهم و کلیدی شرکتها و سازمانها محسوب می گردد، لذا با استقبال مجموعه های کوچک و بزرگ مواجه گردید. در همین راستا مجموعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی که بزرگترین مجموعه اقتصادی کشور محسوب می گردد، پس از بررسی های طولانی از شرکتهای بزرگ داخلی و خارجی، گروه آرک را بر اساس توانمندی، ساختار قوی محصول و کیفیت استقرار و پشتیبانی برگزید.

سیستمهای این حوزه شامل بیش از ۲۰ ماژول نرم افزار یکپارچه و در دو بخشFrontOffice وBackOffice بوده که با ساختار فرآیندی خود قدرت عظیمی را در مدیریت سرمایه انسانی سازمان مشتریان ایجاد می نماید. با توجه به اینکه سیستمهای این حوزه ماژولار می باشند، امکان بهره گیری از ۳ ماژول تا ۲۸ ماژول نرم افزار این حوزه بسته به نیاز در سازمانها وجود دارد.

دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 1727

دیدگاه خود را بنویسید

: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال