گردهمایی هم اندیشی با متخصصان مالی و فناوری اصفهان برگزار شد

جلسه هم اندیشی گروه شرکت های آرک با متخصصان و صاحبنظران حوزه مالی و فناوری اطلاعات اصفهان روز سه شنبه ۱۳ مرداد ماه در محل همایش های هتل آسمان اصفهان برگزار شد.
مهندس طباطبایی مدیر عامل گروه شرکت های آرک در این گردهمایی با بیان اینکه گروه آرک به پشتوانه قریب به دو دهه فعالیت محصولات گسترده ای را تولید نموده و تجربه های ارزشمندی را کسب نموده است گفت: گروه آرک تیمی متشکل از متخصصین  با ایده ها و افکار نو بوده و همواره از هم اندیشی با متخصصان بهره برده است.
وی تصریح کرد : همراهی علم و تجربه در گروه آرک معنای واقعی خود را داشته و به پشتوانه این توانمندی همواره در مسیر توسعه و پیشرفت تکاپو نموده است.

وی ادامه داد : با توجه به شرایط کنونی و آینده تجاری کشور، نیاز مبرمی به همراهی و همبستگی شرکتهای توانمند در جهت به اشتراک گذاردن توامندی جمعی وجود داشته تا در مقابل شرایط متغیر قدرت تغییر و مقاومت وجود داشته باشد.در ادامه این جلسه مهندس فیروزه مدیر عامل شرکت حامی پروژه ای آرک با تاکید بر سخنان مدیر عامل گروه آرک گفت: گروه شرکت های آرک علاوه بر ارائه محصولات نرم افزاری جهت پشتیبانی هرچه بهتر و تخصصی تر در راستای حفظ رضایت مشتریان اقدام به تاسیس شرکت های حامی نموده است.
وی ادامه داد : راه اندازی شرکت های حامی که هریک به صورت تخصصی با حوزه های مختلفی از مشتریان در ارتباط هستند تاکنون توانسته است علاوه بر تخصص، سرعت عمل را نیز برای مشتریان به نمایش بگذارد.

در خاتمه نیز ، مهندس الهیان به تشریح ویژگی ها، توانمندی ها و کاربرد های سیستمهای یکپارچه آرک پرداخته و بر کاربرد آنها در سازمانهای مختلف تاکید نمود. وی با اشاره به قابلیت های ویژه سیستمهای آرک در حوزه های مختلف، مزایای بهره گیری از این امکانات را برشمرد.

دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 1007