نسخه جدید سازمان الکترونیک آرک عرضه شد

نسخه جدید سازمان الکترونیک آرک با نام سایه برای ارائه به بازار آماده گردید.

سرپرست واحد محصول گروه شرکت های آرک در مصاحبه با روابط عمومی این شرکت، با اعلام این خبر گفت: نسخه جدید تغییرات کاربردی بسیاری را نسبت به نسخه پیشین داشته که این تغییرات را در سه بخش می توان دسته بندی نمود:

دسته اول تغییرات مربوط به اضافه شدن سیستمها و فرآیندهای جدید به این سازمان است. این بخش بر اساس برنامه آرک مبنی بر کاربرد سازمان الکترونیک آرک به عنوان سایه ای از سازمان مشتری بوده که لزوما می بایست سطح وسیعی از نیازها را پوشش دهد. در این زمینه نیز می توان به اضافه شدن سیستم های ارزیابی عملکرد، نظام پیشنهادات، جذب و استخدام، فرآیند آموزش، فرآیند پایش سلامت کارکنان و نظام آرشیو اشاره نمود.

دسته دوم از این تغییرات به گفته وی قابلیتهای فنی است که مشتمل بر افزایش کارایی و توان بهره گیری از نرم افزار و افزایش سرعت و کارایی آن و نیز افزایش قدرت امنیتی سیستم است.

وی همچنین به دسته سوم تغییرات اشاره نمود که کاربری و عملیاتی بوده و شامل ساده سازی هرچه بیشتر کار با سیستم، افزایش امکانات و قابلیتهای سیستم و تغییر در نحوه دسترسی و دسته بندی اطلاعات می باشد. از جمله این امکانات و قابلیتها، افزوده شدن امکان ارسال همزمان SMSو ایمیل با پیام سازمانی، ایجاد دسترسی های جامع تر، ساده تر و وسیع تر در سیستم، عدم محدودیت در تعریف دفاتر اندیکاتور در قالب دبیرخانه های مختلف، امکان ارسال رونوشت و ثبت هامش در بخش پیام ها و کارتابل نامه ها، امکان مبادله نامه های برون سازمانی در قالب پروتکل ECEبا سایر نرم افزار ها، امکان پس گرفتن پیام و نامه ها پس از ارسال، امکان اشتراک گذاری تقویم کاری و امکان تعریف دفترچه تلفن پویا و اشتراک گذاری آن با سایر کاربران اشاره نمود. مهندس رشیدی همچنین قابلیتهایی نظیر تکمیل بخش "پروند من" شامل قسمتهای مشاهده پرونده پرسنلی، پرونده حقوقی، پرونده سلامت و آموزش کاربران، مشاهده کارکرد و تردد آنلاین را نیز از جمله امکانات ارزشمندی برشمرد که کار با سیستم را برای کاربران بسیار ساده و دلپذیر می نماید.


سرپرست واحد محصول آرک تاکید کرد:  تغییرات عمده ای در ساختار بانک اطلاعاتی سازمان الکترونیک به منظور بهینه سازی و نرمال سازی اطلاعات آن صورت گرفته و پیاده سازی متدهای Ajaxاز خصوصیات دیگر نسخه جدید می باشد که افزایش سرعت و کارایی سیستم سازمان الکترونیک حاصل این بهینه سازی است.

مهندس رشیدی افزود: از آنجا که یکی از ویژگی های مهم سیستمهای آرک ، سادگی کار با آن است، در این نسخه نیز با تاکید بر روی این اصل مهم، امکانات و قابلیتهای خاصی به این منظور در بخش های مختلف سیستم قرار داده شده است.

وی در خاتمه با تاکید بر توجه، استفاده از این سیستم در شرکتها، صنایع، سازمانهای بسیار بزرگ و بانکها و نیز گسترش روز افزون کاربران این سیستم گفت: گروه آرک با توجه به اصل مهم مشتری مداری، ارائه این نسخه را در دستور کار جدی خود قرار داد ، که به خواست خداوند این مهم به خوبی محقق گردید.

شایان ذکر است این نسخه پس از طی چندین مرحله کنترل کیفیت (QC) و اطمينان از كيفيت (QA) عرضه گردید.

وی با اشاره به این نکته که مسیر طولانی برای تحقق تمامی اهداف سازمان الکترونیک آرک در پیش داریم ، افزود: با سرعت، جدیت و قدرت کار توسعه این سازمان هوشمند ادامه داشته و نسخه بعدی این سیستم ویژگی های قابل توجهی را در بر خواهد داشت.

دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 4181