ضیافت سال ۹۲ گروه آرک در سالن VIP هتل آزادی تهران برگزارشد

بنا بر رسم هرساله، ضیافت سال ۹۲ گروه آرک در تاریخ سی و یکم تیرماه با حضور جمع کثیری از مدیران عامل و مدیران ارشد نظام بانکی کشور، مدیران عامل شرکتها و سازمانهای معتبر و نام آشنا از خانواده مشتریان گروه آرک و مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره گروه و مدیران شرکتهای حامی آرک در محل سالن VIPهتل آزادی تهران برگزار شد.
در این نشست، فرصتی پیش آمد تا مشتریان گروه آرک که مشتمل بر جمع کثیری از مدیران حوزه صنعت و بانکداری کشور می باشند، در کنار یکدیگر در محفلی صمیمی به بحث و تبادل نظر بپردازند.


در فرصت کوتاهی، مهندس طباطبایی مدیر عامل گروه ضمن تشکر از حضور میهمانان مراسم، از مشتریان نام آشنای آرک که بیش از یک دهه از محصولات خدمات آرک استفاده می نمایند تقدیر و تشکر نمود. وی همچنین با تشریح نحوه و شرایط ارائه محصولات آرک در حوزه بانکداری و وضعیت حال حاضر راهکار گروه آرک در این حوزه، از مشتریان حوزه بانکی گروه نیز که با ایجاد فرصت لازم شرایط را برای تولد محصولات جدید در خلاء سیستمهای کارآمد در حوزه بانکی بوجود آوردند تشکر نموده و سپس به صورت مختصر به برنامه های گروه در سال ۹۲ پرداخت و نوید محصول جدید آرک را داد. وی افزود: این محصول در حقیقت مجموعه ای از محصولات متعدد است که در قالب نسل هوشمند نرم افزار ارائه می گردد و در سطحی متفاوت با محصولات قبلی آرک و محصولات موجود در بازار ارائه شده و با توانمندیهای خود نگرشی جدید را در کاربرد نرم افزار و محصولات نرم افزاری ایجاد خواهد نمود. وی با بیان اینکه محصول جدید گروه آرک در نیمه دوم سال جاری به بازار عرضه خواهد شد گفت: با ارائه این محصول تحولی جدید در مدیریت و دسترسی به  اطلاعات ایجاد خواهد شد.

در خاتمه مراسم نیز آقای دکتر ترکان رئیس هیات مدیره گروه ضمن تشکر از حضور میهمانان، سیاست آرک را در میان مدت، پرورش نیروی انسانی توانمند و مستعد عنوان نموده و بیان داشت: با توجه به پیش بینی روند اقتصادر در کشور، سرمایه انسانی توانمند، خلاق و مستعد راهگشای مسیر پیشرفت سازمان ها خواهد بود.

در طی مراسم، میهمانان به گفتگوی دوستانه و صمیمی با مدیران شرکت پرداخته و پیرامون برنامه های آینده گروه آرک به بحث و بررسی پرداختند و در خاتمه نیز با ابراز علاقه برخی از دوستان عکس یادگاری این عزیزان در کنار اعضاء هیات مدیره آرک در آلبوم شرکت به یادگار قرار گرفت.


دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 2338