شرکت آرک حامی انجمن حسابداری ایران در سمینار هتل استقلال (۹۳/۰۹/۰۹)

سمینار انجمن حسابداری مدیریت ایران به مناسبت هفتادمین سالگرد ورود حسابداری دوطرفه به ایران در تاریخ ۹ آذرماه ۱۳۹۳ در محل هتل استقلال تهران برگزار شد و گروه آرک که همواره یکی از حامیان مهم انجمن های حسابداری به شمار می رود، حامی این انجمن (به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین انجمن های حسابداری در ایران)، در این سمینار بود.
این همایش که بیش از ۷۰۰ نفر از حسابداران، مدیران مالی، حسابرسان و صاحبنظران این حوزه در آن شرکت نموده بودند، از ساعت ۱۵ الی ۲۰ به طول انجامید و  اساتید این حوزه در آن سخنرانی نمودند.

گروه آرک نیز بر اساس روال گذشته در این سمینار حضور فعال داشته و علاوه بر حضور به عنوان یکی از حامیان اصلی این همایش، به ارائه محصولات و امکانات جدید خود در حوزه های مالی و ،فرآیندهای مدیریتی مرتبط پرداخت.

حضور گروه آرک در این سمینار مورد استقبال حاضرین قرار گرفت و همراهان همیشگی آرک، به بحث و تبادل نظر در زمینه دستاوردهای جدید در این حوزه پرداختند.
محصولات آرک در حوزه مالی از جمله سیستم صورتهای اساسی مالی، فرآیند کنترل بودجه لحظه ای در سیستم مالی (به عنوان یک امکان در این سیستم) و مدیریت هوشمند تراز چند شرکتی از جمله امکاناتی بود که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.
.

دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 2198