سایت تولید آرک آینده را حدس نمی زند، آن را می سازد

تمرکز اصلی واحد فنی بر مشتری است و همواره به دنبال راه‌های موثرتر یاری رساندن به مشتریان به عنوان شرکای کاری خود بوده و بر این باور است که  خوب کافی نیست و همواره با اشتیاق تمام به دنبال تفاوت چشمگیر است .

مهندس معماری مدیر بخش فنی گروه آرک در گفتگو با سایت آرک با بیان این مطلب گفت: واحد فنی برای اعتبار محصولاتش ارزش بسیار قائل است  و پیوسته از آن پاسداری کرده و در این راستا حرفه‌ای فکر نموده و حرفه‌ای رفتار می‌کند.

وی افزود: سایت تولید آرک، واحدی است که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضا می‌داند و در کنار آن اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات خود دارد.

مدیر سایت تولید گروه شرکت های آرک با اشاره به اینکه دست آورد های نرم افزاری آرک در طی قریب به دو دهه فعالیت در بازار علاوه بر افزایش بهره وری و کارایی در سازمانهای کوچک و بزرگ کشورمان توانسته با ارائه راهکارهای خلاق و بومی‌ شده، پاسخگوی نیازهای سازمانها  در سطوح مختلف باشد، گفت: جایگاه امروز مجموعه آرک حاصل اعتماد مشتریان با بیش از ۶۰۰ هزار کاربر در سراسر ایران بوده که روزانه بیش از ۱۰۰ هزار نامه و ماهانه بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰فیش حقوقی و بیش از ۵,۰۰۰,۰۰۰سند مالی توسط سیستم های  آرک را صادر می نمایند.

وی خاطر نشان کرد : آرک  با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، کوشیده است  کسب‌ و‌ کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، روز به روز توسعه دهد.

محمدرضا معماری با تاکید بر اینکه تمرکز اصلی واحد فنی بر مشتری است و همواره به دنبال راه‌های موثرتری یاری رساندن به شرکای کاری خود است، بیان داشت: مجموعه نرم افزار های آرک از مزایای رقابتی خوبی نظیر کاربری آسان، شناخت کامل نیازمندی‌های سازمان مشتری، چند شرکته بودن، ماهیت پروژه بیس، ساختار هوشمند کنترل مرکزی و استفاده از فناوری‌های نوین و نیز تخصص تیم‌کاری حرفه‌ای برخوردار است که موجب کسب رضایت کاربران و مشتریان از این سیستمها می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد سال ۹۴، سالی سرشار از تولیدات خلاقانه و ارائه محصولات منحصر به فرد خواهد بود و افزود: بازار باید منتظر نسل جدید و متفاوتی از محصولات نرم افزاری باشد که دیدگاه استفاده از نرم افزار را ارتقاء داده و سطح کیفی استفاده از آن را رشد می بخشد.

دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 7016