خبر راه اندازی سیستم سایه ۲ در مراسم جشن سالانه آرک

مهندس طباطبایی مدیر عامل گروه شرکت های آرک در مراسم جشن سالانه خبرداد:

سیستم سایه ۲ درخرداد ماه سال ۹۵ عرضه خواهد شد


طبق رسم هرساله و به نقل از واحد روابط عمومی ،جشن پایان سال گروه شرکت های آرک با حضور تمامی همکاران و خانواده هایشان در تالار فرهنگیان تهران برگزار شددر این مراسم مهندس طباطبایی مدیر عامل گروه شرکت های آرک ضمن بررسی دستاوردهای سال ۹۴، و با بیان برنامه های سال آتی ،و اعلام برترین دستاوردهای آرک در سال ۹۴ افزود: در سالی که گذشت، علی رغم شرایط رکود اقتصادی، مجموعه آرک با تلاش و تعهد چشمگیر همکاران خود محصولات ارزشمند جدیدی تولید نموده و بستر مناسبی رابرای حضور فعال تر در سال ۹۵ در بازار نرم افزار ایران بوجود آورد.

وی همچنین گفت: بازار کسب و کارهای کوچک، بخش بسیار مهمی را تشکیل می دهد و عرضه یک محصول متفاوت و قدرتمند و در عین حال، ساده در این زمینه، می تواند کمک موثری برای حمایت از این بازار مهم می باشد. مهندس طباطبایی ضمن تقدیر از تلاش بی وقفه همه همکاران در این زمینه، محصول یاس را ، محصولی متفاوت و با کیفیت برای استفاده بنگاههای اقتصادی کوچک برشمرد.


وی در ادامه از دیگردستاوردهای مهم آرک در سال ۹۴، تولید سیستم سایه۲ (اتوماسیون اداری هوشمند) با امکاناتی متفاوت برشمرد و خاطر نشان کرد: این نسخه درخردادماه ۹۵ ارائه و بر خاص بودن آن برای استفاده سازمانهارا از دیگر ویژگی های سایه ۲ عنوان کرد.

در ادامه این مراسم ، مدیران بخشهای مختلف آرک با ارائه گزارش اهم فعالیت های انجام شده در سال ۹۴ برنامه های اصلی خود را برای افزایش سهم آرک در بازار نرم افزار ایران تشریح کردند. شایان ذکر است یکی از مهیج ترین بخش برگزاری مراسم درمیان  آرکی ها اعلام اسامی" ترین ها " است که در طی آن از همکاران در بخش های با اخلاق ترین ها ، سخت کوش ترین ها ، همراه ترین ها و متعهد ترین ها به انتخاب همکاران شرکت با اهداء لوایح یادبود و جوایز تقدیرو تشکر بعمل آمد.

گفتنی است در این مراسم نگاه و بررسی به فعالیت ها ،تلاش ها،خلاقیت وابتکارات و دستاوردهای مجموعه در سالی که گذشت و همچنین بررسی و تحلیل چشم اندازهاوافق و برنامه های پیش رو درسال جدید در گروه شرکت های آرک مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مدیران هریک از بخشهای مجموعه به معرفی ،تقدیر و یادآوری از زحمات کارکنان خود بطور جداگانه در سالی که گذشت، پرداختند. در ادامه، این مراسم با پذیرایی و ضیافت شام پایان پذیرفت .         


دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 895