جشن پایان سال ۹۳ . . .

جشن پایان سال گروه شرکتهای آرک روز چهارشنبه بیست و هفتم اسفند ماه با شور و نشاط خاصی برگزار شد.

مدیر عامل گروه آرک در این مراسم با تقدیر از تلاش های بی وقفه پرسنل آرک در سال ۹۳ خاطر نشان کرد: امسال همچون همیشه، گروه منسجم آرک در کنار یکدیگر بر تحقق هرچه بهتر و ارزشمند تر پیمانی که برای شکوفایی بسته بودند تلاش کرده و موجب شدند تا افق های پیش رو روشن تر از پیش باشد.

مهندس امیرحسین طباطبایی افزود: مطمئنا در سال ۹۴ با ساختار های ایجاد شده در سالی که پشت سر نهادیم، ثمره شیرین پیشرفت را خواهیم چشید.

وی با تاکید بر تلاش های همه واحد ها و شرکتهای زیر مجموعه آرک گفت: علیرغم پایش عملکرد کارکنان شرکت با سیستم ارزیابی عملکرد آرک و ایجاد مکانیزم اصولی در این امر، انتخاب برترین های امسال به دلیل عملکرد مناسب همه پرسنل، کار بسیار دشواری بود و حتی در سیستم ارزیابی عملکرد که به صورت ۳۶۰ درجه صورت پذیرفت، امتیازات بسیار نزدیک به هم بوده و  اعلام برترین ها با اختلاف های بسیار ناچیز صورت گرفته است.

مهندس طباطبایی در خاتمه با تاکید بر اینکه پرسنل آرک همواره سخت کوشانه تلاش نموده اند افزود: همکاران ما در مجموعه آرک همواره خود را بخشی از خانواده بزرگ آرک می دانند و شرکت را نیز خانه خود قلمداد می نمایند.

وی همچنین از ارائه نسل جدید محصولات در آینده نزدیک خبر داد و افزود: در سال ۹۴ برنامه های گسترده ای در همه حوزه ها و خصوصا بخش تولید داشته و نیز برای حضور قوی تر در بازار برنامه ریزی های جامعی صورت پذیرفته است.

شایان ذکر است در این مراسم مدیران واحد های آرک نیز هریک از تلاش پرسنل زیر مجموعه خود تقدیر نمودند و در نهایت افراد برگزیده در زمینه های مختلف معرفی گردیده و شرکت حامی تولیدی سفارشی و واحد تولید نرم افزار به عنوان برترین واحدهای شرکت معرفی گردیدند.

دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 1801