جشن نیمه شعبان در آرک برگزار شد

جشن نیمه شعبان مطابق با اصول کاری و اعتقادی مجموعه آرک روز سه شنبه ۱۲ خرداد ماه در ساختمان مرکزی آرک برگزار شد.
مهندس طباطبایی، مدیر عامل گروه شرکت های آرک در این مراسم با بیان ضرورت حفظ و اطلاع از اصول اعتقادی گفت: خانواده آرک همواره تلاش نموده تا در یک محیط صمیمی و با احترام به کلیه نظرات و عقاید، در جهت نشر و زنده نگاه داشتن فرهنگ اعتقادی صحیح در این خانواده گام بردارد.
وی تصریح کرد: درستکاری و صداقت یکی از اساسی ترین مشخصات انسانهای سالم، درستکار و موفق است و الگوها همیشه و در همه جا باید شناخته و رفتارشان به عنوان سرمشق قرار گیرد که خانواده آرک تاکنون این اصول را در تمامی امور سرلوحه خود قرار داده اند.
مهندس طباطبایی در ادامه با بازخوانی مجدد برنامه های سال ۹۴ و لزوم حرکت صحیح و دقیق در این مسیر گفت: سلامت و آرامش روحی را می توان در میان پرسنل این شرکت دید و بر داشتن چنین خانواده منسجمی بالید.
در ادامه مهندس الهیان، مدیر عامل شرکت حامی تولیدی آرک و مهندس فیروزه، مدیر عامل شرکت حامی پروژه ای آرک نیز به بیان خصایص و نشانه های ظهور و دلایل مهدویت پرداختند .

شایان ذکر است در خاتمه این مراسم، طبق روال خانواده آرک جشن تولد متولدین اردیبهشت و خرداد برگزار و پس از آن دو مسابقه مرتبط با عید بزرگ نیمه شعبان در میان حاضرین برگزار شده و جوایزی نیز از به برندگان اهدا شد.


دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 1710