توسعه راهکار جامع آرک در گروه بام

پس از اجرای موفق بخش اول پروژه استقرار سیستمهای حوزه مالی، منابع انسانی و کالا در گروه بام، طی قراردادی راهکار آرک به کلیه شرکتهای زیر مجموعه این گروه و نیز پروژه های در حال اجرا توسعه پیدا نمود. بر این اساس، مجموعه بام به عنوان یک هلدینگ بزرگ ساختمانی، مجهز به سیستمهای یکپارچه در سطح کشور خواهد شد.

بخش مهندسی مجدد این پروژه خاتمه یافته و در حال حاضر استقرار آن آغاز گردیده است. با توجه به اینکه گروه آرک در پروژه های بزرگ ابتدا مجموعه کار را مهندسی مجدد نموده و اطلاعات پایه را ساختار دهی می نماید، لذا پیش بینی می شود طی دو ماه آینده این پروژه به شکلی یکپارچه اجرا شده و به انتها برسد.

گروه توسعه  مهندسی بام یکی از موفق ترین گروه های صنعت ساختمان در ایران است که با بهره گیری از تیم های مهندسی توانمند و کارآمد و طراحان خلاق و زبردست اجرای پروژه های کم نظیر ساختمان سازی لوکس و مدرن و احداث مراکز اداری_ تجاری را به عنوان برگی زرین در کارنامه افتخارات خود دارد.
این گروه در حال حاضر از طریق شرکتهای زیرمجموعه خود پروژه های مختلفی را در نقاط مختلف کشور از جنوب شرق تا شمال غرب کشور در دست اجرا دارد.
ایجاد مدیریت زنجیره تامین از منابع مورد نیاز اولیه تا خدمات پس از فروش از اهداف کلیدی گروه توسعه مهندسی بام بوده و با حضور چشمگیر خود در عرصه های مختلف ساخت و ساز و ارائه خدمات برتر و با کیفیت بهتر نسبت به سایر رقبا به عنوان یک برند الگو در سطح کشور مطرح شده است. استفاده از تجربیات مدیران و کارکنان و استقبال از ایده های نو و طرحهای خلاقانه و حضور در صحنه های بین المللی از راهکارهای گروه برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده می باشد.

دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 1986