آرک مورد توجه و تحسین بازدید کنندگان سمینار باز آفرینی مدیر مالی (۱۷ آذر ۹۳)

گروه شرکتهای آرک به عنوان حامی نقره ای سمینار باز آفرینی مدیر مالی که به مناسبت روز حسابدار توسط انجمن حسابداران خبره ایران برگزار شد ، توانست بار دیگر نظر صاحبنظران حوزه مالی را به خود جلب نماید.

گروه آرک با حضور در نمایشگاه جانبی این سمینار و ارائه دستاوردهای تخصصی خود در حوزه مدیریت هزینه، مدیریت مالی و حسابداری مدیریت، توجه و تحسین حاضران در این سمینار و نمایشگاه جانبی آن را برانگیخت.


آرک همچون گذشته با تاکید بر لزوم وجود سادگی در استفاده از سیستمهای حرفه ای، سیستمها و فرآیندهای مختلفی را ارائه نمود. استقبال از امکانات، سیستمها و فرآیندهای تولید شده در آک به گونه ای بود که در برخی مقاطع زمانی در طول سمینار، امکان حضور علاقه مندان و بازدید کنندگان در غرفه وجود نداشته و بازدیدکنندگان در اطراف غرفه گروه آرک تجمع نموده بودند.

مدیر عامل گروه شرکتهای آرک با ابراز خشنودی از استقبال بازدید کنندگان از دستاورد های اخیر شرکت در  این سمینار و سمینارهای گذشته خاطر نشان کرد: گروه آرک به یاری خداوند و با پشتوانه پرسنل توانمند و متعهد و نیز بهره گیری از دانش روز تخصصی در تولید نرم افزار و نیز استفاده از آخرین علوم و تجربیات تخصصی در حوزه های اجرایی، تلاش بی وقفه خود را در رشد و تعالی مدیریت تخصصی اطلاعات در سازمان مشتریان ادامه خواهد داد.

مهندس طباطبایی با تاکید بر اینکه مجموعه شرکتهای آرک هیچگاه به داشته های خود از لحاظ علمی قانع نبوده است گفت: گروه آرک همواره تلاش مینماید همگام با دانش جهانی و داشتن ابتکارهای خلاقانه رشد خود را در بازار نرم افزار ادامه داده و به این امر سرعت ببخشد و در این راستا برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است.

وی افزود : گروه شرکتهای آرک همواره با رعایت اصل مشتری مداری با تمامی ابزارها و روشهای قابل اجرا، نیاز مشتری را در عین سادگی، و با ارائه خدمات متفاوت خشنودی سازمان مشتریان را به نحو مطلوب تامین نماید. وی ادامه داد: ارائه خدمات پشتیبانی و استقرار مناسب و متناسب به سازمان مشتریان موضوع بسیار مهمی است که در کنار تولید محصول مناسب و با کیفیت همواره در بالاترین نگاه گروه آرک قرار داشته است.

مهندس طباطبایی با بیان اینکه مجموعه آرک در آینده بسیار نزدیک نسل جدیدی از محصولات نرم افزاری را به نمایش خواهد گذاشت، افزود: این محصول فرهنگ استفاده از نرم افزار را تحت تاثیر قرار داده و دیدگاه جدیدی را در این زمینه برای سازمان مشتریان و بازار نرم افزار به ارمغان خواهد آورد.

وی در پاسخ به این سوال که زمان ارائه این محصول چه زمانی است گفت: زمان آن دور نیست و به زودی شاهد نگرشی جدید در این حوزه خواهیم بود. وی در ادامه گفت: به یاری خداوند، سال ۹۴ را سالی متفاوت با سالهای پیش در زمینه نحوه بهره برداری از سیستمهای جامع اطلاعاتی و عملیاتی خواهیم دید.

مدیر عامل گروه شرکت های آرک بر لزوم داشتن اخلاق حرفه ای تاکید کرد و افزود: بایستی با رعایت تمامی اصول و اخلاق حرفه ای در عرصه رقابت، محیط سالم، پر تلاش و پر انگیزه ای را در بازار نرم افزار ایران ایجاد نماییم و مطمئنا در این راستا پیروز اصلی مشتریان خواهند بود.

همچنین در نمایشگاه جانبی این سمینار، دوستان و همراهان گروه آرک از جامعه صاحبنظران و اساتید حوزه مالی از غرفه این شرکت بازدید نموده و ضمن صحبت و تبادل نظر، با گرفتن عکس یادگاری، لحظه ی حضور خود را با همراهان قدیمی خود ثبت نمودند.

.

شایان ذکر است این سمینار توسط انجمن حسابداران خبره – بزرگترین انجمن تخصصی حسابداری در ایران - روز دوشنبه هفدهم آبان ماه سال جاری در سالن همایش خلیج فارس پژوهشکده نیرو با حضور قریب به از ۱۰۰۰ نفر از مدیران مالی، حسابداران خبره و صاحبنظران این حوزه از سراسر کشور برگزار گردید.

دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 1152

دیدگاه خود را بنویسید

: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال