مزایا و توانمندیهای سیستم اتوماسیون

از جمله مزایا و توانمندی هایی که سازمان الکترونیک تحت وب آرک در سازمان ایجاد می نماید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهینه سازی جریان ارتباطی درون سازمانی

سرعت در انجام امور و ارجاعات و دریافت پاسخها

کاهش چشمگیر هزینه های سربار اداری سازمان

بالا بردن سطح دقت ارتباطات و ایجاد راحتی در برقراری ارتباطات سازمانی

استفاده از امکانات برقراری ارتباط از راه دور Web-Base  در هر نقطه از جهان

ایجاد روابط سازمانی نزدیکتر کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی مجموعه

اطلاع رسانی هر چه سریعتر و مناسب تر به صورت عمومی وخاص

امکانات پیشرفته و کاربردی متفاوت

در زیر  به توضیح بیشتر این هر یک از موارد یاد شده و اثرات اجرای این پروژه در یک سازمان پرداخته ایم.

■ بهینه سازی جریان ارتباطی درون سازمانی

 با استقرار و بهره گیری از سازمان الکترونیک تحت وب آرک در سازمان شما روند امور و ارجاعات  تسریع یافته و یک بستر ارتباطی بسیار  قوی و قابل اطمینان میان کارکنان سازمان شما پدید خواهد آمد. این بستر نه تنها جریان ارتباطی سازمان شما را بهینه خواهد نمود ، بلکه موجب خواهد شد تا کلیه پرسنل بدون در نظر گرفتن فواصل جغرافیایی و همچنین بروکراسی های اداری با اشخاصی که مجاز به ارتباط می باشند مبادله اطلاعات نمایند.

 ■ سرعت در انجام امور و ارجاعات و دریافت پاسخها
پیاده سازی سازمان الکترونیک تحت وب آرک در سازمان شما موجب خواهد شد تا کلیه امور از جمله ارسال و دریافت مکاتبات داخلی و خارجی ، ارسال درخواست های سازمانی شامل درخواست های اداری ، درخواست عمومی ، درخواست های ایاب و ذهاب و غیره به سرعت ثبت و پیگیری گردد. لذا با این ساختار دیگر لازم نیست کارکنان سازمان شما جهت انجام امور فوق محل کار خود را ترک نمایند و یا جهت پیگیری امور ساعت ها وقت صرف نمایند.

■ کاهش چشمگیر هزینه های اداری سازمان

با توجه به اینکه کلیه فرایندهای ارتباطی درون سازمانی از قبیل ارسال مکاتبات ، درخواست ها ، مدیریت جلسات و غیره با استقرار و بهره برداری از سازمان الکترونیک تحت وب آرک به صورت کاملا Paperlessانجام خواهد شد ، لذا پیگیری ها و پراکندگی فعالیت ها به شدت کاهش یافته و حداقلبين۳۰  تا۴۰ درصد هزينه سربار سازمان شما در هر سال كاهش پيدا نموده كه اين امر راهاندازي  اين سيستم را از نظر اقتصادي بسیار مقرون به صرفه و منطقي مينمايد.

■ بالا بردن سطح دقت و امنیت ارتباطات و ایجاد راحتی در برقراری ارتباطات سازمانی

دقت در کارها با استفاده از این ابزار به دلیل امکانات ویژه آن بسیار بالاتر بوده و هیچ ارجاعی اشتباه نشده، نامه ای در سازمان سرگردان نشده و در نهایت همه ی کارها به همان نحوی که بر اساس استاندارد سازمان تعریف گردیده صورت می پذیرد. همچنین امنیت استفاده از سازمان الکترونیک آرک به مراتب بالاتر از مکانیزهای دستی و شبکه های محلی بوده، به نحوی که هیچ فردی نمی تواند به اطلاعات سایر افراد سازمان دسترسی پیدا نموده و اسناد محرمانه به دلیل امکان ارجاع مستقیم و بدون واسطه به فرد یا افراد مورد نظر، مطمئن تر و امن تر در سازمان جابجا می گردند.

■ استفاده از امکانات برقراری ارتباط از راه دور Web-Base  در هر نقطه از جهان

با توجه به اینکه سیستم پرتال آرک در محیط اینترانت و اینترنت قابل اجرا می باشد لذا امکان دسترسی به کارتابل و سایر بخش های پرتال از هر نقطه ای از جهان امکانپذیر خواهد بود.این امکان باعث خواهد شد هر یک از کاربران سیستم بدون در نظر گرفتن محل فیزیکی خود اقدام به مشاهده ، ثبت ، تایید و یا عودت تراکنش های خود نمایند.

■ ایجاد روابط سازمانی نزدیکتر کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی مجموعه

با توجه به سرعت بالاي انجام كار و دسترسي سريع كاربران و مديران مربوطه به كارتابلهاي روزانه، بهرهوري سازمان در كوتاه مدت به نحو چشمگيري افزايش مييابد.

■ اطلاع رسانی هر چه سریعتر و مناسب تر به صورت عمومی وخاص

با استفاده از سازمان الکترونیک تحت وب آرک یک تریبون اطلاع رسانی یا تابلو اعلانات در اختیار مدیران قرار خواهد گرفت و سازمان شما قادر خواهد بود از طریق این تریبون اطلاع رسانی و فرهنگ سازی عمومی نماید ، همچنین با استفاده از سازمان الکترونیک تحت وب می توان به هریک از اشخاص سازمان به صورت خاص اطلاع رسانی نمود. (شعارهای سازمانی، تبریکات و تسلیتها و ...)

  ■ امکانات پیشرفته و کاربردی متفاوت

علاوه بر موارد ياد شده، سازمان الکترونیک آرك با امنيت بسیار بالا، امکانات هوشمند و حرفه ای و در عین حال كاربري بسیار آسان در زمره مناسبترين ابزارها در اين زمينه می باشد. سازمان الکترونیک تحت WEB آرک، با آخرین تکنولوژی روز دنیا تهیه گردیده است.