نسخه جدید سازمان الکترونیک آرک عرضه شد

نسخه جدید سازمان الکترونیک آرک جهت نصب و ارائه به مشتریان در راستای افزایش سطح کیفی و ارائه هرچه بهتر و به روز تر نرم افزار های گروه شرکت های آرک آماده و عرضه گردید.

نسخه جدید سازمان الکترونیک آرک در حالی عرضه گردید که فر آیند کامل ECEیا همان فرآیند تبادل الکترونیکی مکاتبات، بر روی آن اجرا شده و راه اندازی نسخه تکمیل شده پیام رسان آرک داخل این سیستم از جمله دستاورد های آن می باشد.

همچنین ازجمله موارد مهم در ساختار نسخه جدید سازمان الکترونیک آرک می توان به ایجاد سیستم کارتابلهای در دسترس با پیام دهی هوشمند برای تمام زیر سیستمها و فرآیندهای سازمان الکترونیک اشاره نمود.

بنا به گزارش روابط عمومی آرک از خصوصیات بارز نسخه جدید، بهینه سازی و ساده سازی فر آیند ها ارتقاء سطح امنیت، استاندارد سازی تعاریف سیستم ها با توجه به تغییرات علم روز و بهینه سازی بانک اطلاعاتی این محصول در جهت بهینه سازی سرعت و امنیت بیشتر در کار می باشد.

امکان دریافت خروجی به صورت word, Excelو CSV  نیز در کنار بهینه سازی طراحی و گرافیک این نرم افزار که همراه با افزوده شدن امکانات کاربردی جدیدی جهت دستیابی هرچه سریعتر کاربران به موارد مورد نظرشان است، استفاده از این نرم افزار را برای کاربران لذت بخش تر نموده است.

مهندس معماری، مدیر سایت تولید آرک در این رابطه گفت: نسخه بعدی سازمان الکترونیک آرک با اولویت ایجاد تغییرات و امکانات ویژه بر روی دبیرخانه و کارتابل های مربوطه طراحی و در دست تولید می باشد که بر اساس برنامه تنظیم شده، تا پیش از پایان سال عملیاتی و عرضه خواهد شد.

وی افزود: نسخه جدید، دارای امکانات ویژه و متمایزی برای کاربران و مدیران است که قدرت نظارت و تحلیل سازمان و نیز هوشمندی مجموعه را در کنترل مکاتبات افزایش داده و کمک بسیار شایانی در کاهش زمان توقف یا انتظار نامه ها در سازمان را می دهد که این خود موجب بالا رفتن بهره وری و سطح رضایت مخاطبان سازمان می باشد.

بهره گیری از تحلیل های لحظه ای و درگیر نمودن حس رقابتی افراد درگیر در سازمان مواردی است که در نسخه آینده پیش بینی گردیده است.

جهت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید


دسته : رویدادهای مهم آرک تعداد بازدید : 1719